V Galerii Pošta v roce 2014 jako první od 10. 5. do 7. 6. vystavoval přírodovědec, malíř, spisovatel a básník Pavel Švec. Výstava s názvem Pastelové krajiny představila krajinomalby z Podřipska, Mělnicka, Štětska, Kokořínska a Máchova kraje, vytvořené převážně technikou pastelu.

Následovala od 14. 6. do 12. 7. výstava Tenké tmy a světla tlustá. Své pojetí malby konfrontovali dva malíři - Jozef Mrva, původem ze slovenské Trnavy, a Mgr. Igor Grimmich starší z Prahy.

Třetí výstava REÁL v termínu od 19. 7. do 16. 8. představila neznámé rané realistické malby akademické malířky Olgy Karlíkové. Mezinárodně uznávaná malířka s úzkou vazbou na Dubsko je světově proslulá svými záznamy ptačích zpěvů.

Na další výstavě s názvem Krokodýlí stezkou si návštěvníci mohli od 23. 8. do 20. 9. prohlédnout obrazy akademické malířkyAleny Anderlové, inspirované hrdiny jako je Vinnetou či Krokodýl Dundee.

Závěr výstavní sezóny v Galerii Pošta patřil vizuálnímu umělci akademickému malíři Svatopluku Klimešovi.  Výstava Dva metry nad polárním kruhem od 27. 9. do 25. 10.  představila jeho propalované obrazy.