• 1.1.2011 jsme spustili novou podobu spolkového webu.
  • V pátek 14.ledna 2011 od 18 hodin jsme si ve filmovém klubu v rámci pořadu REAL ‖ VIRTUAL promítli videa, na nichž jsme mnozí nepoznali, co je ještě pravda, a zjistili jsme přitom, že i klamavá realita může být někdy krásná.
  • V pátek 28.ledna 2011 jsme si promítli řadu krátkých filmů se společným tématem ŽIVOTNÍ PROSTOR. Filmy různým způsobem vypovídaly o tom, čím si životní prostor vymezujeme, nakolik ho můžeme vytvářet, nakolik ne, kde (resp.jestli) začíná a končí, příp. jakou roli v tom hraje naše hlava… Promítalo se opět za minimálního zájmu publika a opět se nepodařilo zjistit, zda je toto téma nezajímavé, nebo je minimální zájem způsoben něčím jiným.
  • V lednu 2011 jsme s nezanedbatelnými obtížemi, leč svědomitě a pravdivě vyplnili vícestránkový dotazník zaslaný nám ze samotného Ministerstva Kultury. Za měsíc na to jsme byli poctěni e-mailem >Statistický výkaz Kult (MK) 22-01<, v němž m.j. stálo: “…jak vidno z vyplněného výkazu, nelze podchytit činnost vašeho spolku podle nastavených parametrů tohoto výkazu. Proto vyškrtávám Podbezdězský spolek intelektuální, poetický a okrašlovací  z databáze.Přeji Vám hodně úspěchů ve vaší práci.Zdraví Marie Gonzálezová NIPOS Praha“Paní Gonzálezové NIPOS Praha děkujeme.
  • 11.února 2011 kvůli neúčasti diváků odpadlo promítání filmu BURMA VJ.
  • 11.března 2011 se ke shlédnutí pořadu ANDĚLÉ V PEKLE o recepci agrese, nahoty, násilí a zla v současném divadle, opeře a baletu, opět nedostavilo žádné publikum. Oba přítomní organizátoři se však nenechali zaskočit a připravené filmy si promítli sami. Závěrem večera konstatovali uspokojení, neboť filmy byly nadprůměrně kvalitní. Příští promítání však bude (přinejmenším v této sezóně) poslední.
  • V sobotu 16.března 2011 se členové spolku zúčastnili na třech akcích JARNÍHO TÁNÍ MYSLI v Havlíčkově Brodě.
  • 16. září jsme vernisáží zahájili výstavu obrazů Václava G.Cílka s názvem Africké imprese. Výstava trvala do 15. října 2011.
  • Poetický spolek intelektuální, poetický a okrašlovací uspořádal v dubské Galerii Pošta, jako každý rok v předvánočním čase, výstavu děl členů spolku a hostů. Výstava byla zahájena 25. listopadu v 18 hodin a na vernisáži bylo představeno čerstvě dokončené DVD Excursion, v němž autoři – členové spolku spojili hudbu a obraz do abstraktní „pohádky“. Výstava trvala do 17. prosince. Letos svá díla představili výtvarníci Irena Gosmanová, Olga Otáhalová, Kamil Matějovič, Markéta Myšková a Zdeněk Šulc, akademičtí malíři Aleš Krejča a Igor Grimmich, či fotografové Pepa Středa, Miroslav Málek a Felix Krautgartner. Většinu děl si návštěvníci mohli nejen prohlédnout, ale i zakoupit, třeba jako netradiční vánoční dárek.