• Ve středu 17.března 2004 navečer v Klubu v Jelení v Praze proběhl velice příjemný spolkový hudební večírek Venkovani v Praze. Hráli na něm své skladby, písně a básně Petr Smetáček, Kateřina Myšková a Zdeněk Dudka.
  • Podobně jako před rokem v sobotu 10.dubna 2004 několik členů spolku (Veronika Žáková – autorka scénáře, režisérka, Zdeněk Dudka – představitel Jidáše, Petr Smetáček – autor chrámové hudby, představitel Šimona, Kateřina Myšková – zpěv, představitelka anděla) svou účastí spoluvytvořilo Velikonoční pašijové hry v kostele a přilehlých prostorách v Oknech. Rozšířený a upravený scénář a způsob jeho realizace se ukázal být zdařilým a přivodil několika divákům dokonce mrazení v zádech.
  • Ve čtvrtek 22.dubna 2004 navečer se udál v čajovně v mělnické věži spolkový hudební večírek.Za překvapivých okolností při něm předvedli svá díla Petr Smetáček (částečně připravené improvizace), Zdeněk Dudka (hudbou ozvučené básně) a Kateřina Myšková (písně s klavírem). Netušený zvuk nenaladitelného historického pianina přispěl ke spontánní atmosféře.
  • Vymysleli jsme si krajinářské sympozium. Zjistili jsme přitom, že ke krajině se nevztahuje jen výtvarné umění, ale i literatura, různé vědní obory, performance a samozřejmě i hudba.
  • V sobotu 13.listopadu 2004 vystoupili jménem spolku dva jeho členové v klubu U kaštanu v Praze na festivalu Brémondschein. Petr Smetáček spolu s dvěma kolegy (Zdeněk Dudka – syntezátor, Zdeněk Bláha – perkuse) předvedl rozsáhlou jazzovou klavírní improvizaci. Zdeněk Dudka přednesl s doprovodem kolegů, vlastním a playbacku tři své básně.
  • V šatlavě pod dubskou radnicí byla od 28.listopadu do 12.prosince 2004 Vánoční výstava. Účastnila se jí m.j. Michaela Bartošová a Markéta Myšková.
  • Uspořádali jsme Ročenku 2004.