• V sobotu 19.dubna 2003 několik členů spolku (Veronika Žáková – autorka scénáře, představitelka Veroniky, Zdeněk Dudka – představitel Ježíše, Petr Smetáček – autor chrámové hudby, Kateřina Myšková – zpěv, představitelka anděla) svou účastí spoluvytvořilo Velikonoční pašijové hry v kostele a přilehlých prostorách v Oknech.
  • V neděli 20.dubna 2003 se konala komorní akce na poštovním dvorku v Dubé krátká přednáška na téma Velikonoční odkaz na význam katarze v lidském životě. Přednáška, které se účastnilo asi 10-12 lidí, byla doplněna výkladem o duchovní historii místa činu (stavba byla postavena a původně sloužila jako kostel) a poslechem kompozice skupiny Plastic People of the Universe: Pašijové hry velikonoční.
  • Na konci června uspořádala Generální manažerka pro obraz, prostor a krásu Gabriela Volná ve spolupráci s městem Dubá výstavu členů a hostů spolku v městské šatlavě.
    Zúčastnili se jí: Markéta Myšková (obrazy, kresby), Veronika Žáková (sochy), a jako hosté: Olga Karlíková (kresby, obrazy – výtvarné záznamy ptačího zpěvu), Tomáš Krejčík (kresby – portréty zvířat) a Kamil Matějovič (obrazy a kresby z okolí Dubé). Vernisáž výstavy uvedl svými skladbami pro klavír a klarinet Petr Smetáček.
  • V sobotu 9.srpna 2003 vyšlo na svět spolkové 2CD Hudební almanach. Jsou na něm zastoupeni Kateřina Myšková, Zdeněk Dudka, Petr Smetáček, Honza Vaněk, Tomáš Dostál a Honza Bartek. 2CD je k prodeji za 120,- Kč, objednat jej, resp. získat podrobnější informace lze na e-mailové adrese spolku (P.spolek@seznam.cz) anebo snadněji na telefonu Generálního manažera pro hudbu zvuky a uchvacování Zdeňka Dudky (+420 777 188).
  • V polovině září spolek obdržel z výrobny objednané oficiální razítko, kterým bude razítkovat.
  • V neděli 21.září 2003 v 18 hodin proběhlo autorské čtení v čajovně U Schima v Poštovní ul. v Dubé. Četlo se z dosud nevydaných próz Markéty Myškové.
  • Ktáci - nikoli vážná, nikoli veselá kompozice ze života Ktáků, myšlenek a lidí, inspirovaný jarem, létem, podzimem, zimou, čtvrttóny Aloise Háby a ptáky daleké Sibiře. Premiéra byla v pátek 17.října 2003 v Uničově v koncertní síni býv.minoritského kláštera. Velmi povedený byl koncert 6.prosince 2003 v Divadle Novanta na Mělníku. Existuje z něj videozáznam, ale ten se na internet nevejde. Pro zájemce je k dispozici. Z organizačních důvodů se nepodařilo uskutečnit další dva naplánované koncerty: 4.června v České Lípě a 15.srpna v Dubé.